Autoidea główne tło

Zasady pracy Salonu i Serwisu od 01.06.2020

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną i wprowadzonymi w Polsce ograniczeniami od 16.03.2020 w trosce o zdrowie naszych Pracowników i Klientów będą obowiązywały specjalne zasady funkcjonowania naszych salonów sprzedaży i serwisów.

Sprzedaż samochodów nowych i używanych

Nasze salony pracują w pełnym zakresie usług od poniedziałku do soboty, przy zachowaniu najwyższych standardów sanitarnych. Sprzedawcy pozostają także do Państwa dyspozycji telefonicznie pod numerem 800 200 200 lub mailowo bok@autoidea.mercedes-benz.pl. Numery telefonów do poszczególnych sprzedawców dostępne są na naszej stronie internetowej https://bit.ly/2xXSHDS

Godziny pracy salonów:

Serwis i części zamienne

Jeżeli wykazują Państwo objawy choroby zakaźnej (podwyższona temperatura, kaszel, katar czy bóle mięśniowe) oraz jeżeli byli Państwo narażeni na zakażenie wirusem Sars-Cov-2 prosimy o nieprzyjeżdżanie.

Mamy nadzieję, że nasi Klienci przyjmą nowe warunki świadczenia usług ze zrozumieniem. Wszystkie wprowadzone ograniczenia zostały wdrożone w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników oraz zapewnienia ciągłości świadczenia usług dla naszych Klientów.

Godziny pracy serwisu (dotyczy serwisów samochodów osobowych i dostawczych oraz części zamiennych):

Wszelkie szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerami telefonów wyszczególnionych na naszej stronie internetowej kontakt oraz za pośrednictwem infolinii Auto Idea 800 200 200.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Zarząd Auto Idea


Premiery Auto Idea – Sprawdź

Wyprzedaż rocznika – samochody osobowe

Wyprzedaż rocznika – samochody dostawcze

Autoidea - media społecznościowe Autoidea facebook Autoidea instagram
Ikona zamknięcie formularza

Wybierz temat

Wybierz samochód

Wybierz miasto

Ikona zamknięcie formularza

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że Państwa dane pozyskane z powyższego formularza będą przetwarzane przez Auto Idea Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z siedzibą w Białymstoku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9 oraz jej następców prawnych, będącego Administratorem danych, w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu przesłania zamówionej oferty oraz w przypadku udzielenia poniższych zgód, na przesyłanie informacji handlowych wybranym kanałem i/lub Newslettera. Więcej na temat przetwarzania Państwa danych osobowych można przeczytać w klauzuli informacyjnej.

Dodatkowo chcę otrzymywać bieżące informacje handlowe o produktach i usługach oferowanych przez Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone, w tym o akcjach promocyjnych, organizowanych wydarzeniach, jazdach próbnych (proszę zweryfikować) za pomocą: