Autoidea główne tło

Instrukcja przyjęcia do serwisu

Informacja dotycząca przyjęcia pojazdu do serwisu

W celu zapewnienia zminimalizowania ryzyka zastosowaliśmy środki, które pozwolą na zapewnienie ciągłości świadczenia usług dla naszych Klientów.

Zachęcamy, aby przed przyjazdem do serwisu:

– skorzystać z elektronicznego druku zlecenia przeglądu/naprawy – link do zlecenia:

 
-> Oddział Białystok: serwis.bialystok@autoidea.mercedes-benz.pl
-> Oddział Olsztyn: serwis.olsztyn@autoidea.mercedes-benz.pl
-> Oddział Łomianki: serwis.lomianki@autoidea.mercedes-benz.pl

– potwierdzenie otrzymania maila zostanie odesłane niezwłocznie;
– link do pobrania zlecenia można również otrzymać sms-em po uprzednim skontaktowaniu się z pracownikiem serwisu  (tel. 800 200 200).

Po przyjeździe do serwisu prosimy:
1. wjechać na stanowisko Aktywnego Przyjęcia (w Oddziale Łomianki: Stacja Kontroli Pojazdów; w przypadku gdy stanowisko będzie zajęte wówczas pracownik Serwisu lub Ochrony wskaże miejsce zaparkowania pojazdu;
2. jeżeli zlecenie przeglądu/naprawy zostało przesłane mailem należy jedynie kluczyk włożyć do „koszulki” foliowej i wpisać na karcie numer rejestracyjny pojazdu, a następnie włożyć do pojemnika: DO NAPRAWY/ PRZEGLĄDU;
3. jeżeli zlecenie przeglądu/naprawy nie zostało przesłane mailem należy wypełnić druk zlecenia naprawy/przeglądu i po wypełnieniu włożyć wraz z kluczykiem do pojemnika: DO NAPRAWY/ PRZEGLĄDU;
4. druk zlecenia wraz długopisem jednorazowym znajduje się w pojemniku na biurku przy stanowisku.
5. Po pozostawieniu pojazdu Doradca serwisowy skontaktuje się telefonicznie albo mailowo potwierdzając zakres zlecenia i ustalając termin odbioru pojazdu.
6. Odbiór pojazdu oraz płatność jak dotychczas – w Recepcji Serwisu.

 

Zapraszamy
Zespół Serwisu
Auto Idea Sp. z o.o.

ADRESY MAILOWE:

-> Oddział Białystok: serwis.bialystok@autoidea.mecedes-benz.pl
-> Oddział Olsztyn: serwis.olsztyn@autoidea.mercedes-benz.pl
-> Oddział Łomianki: serwis.lomianki@autoidea.mercedes-benz.pl

Autoidea - media społecznościowe Autoidea facebook Autoidea instagram
Ikona zamknięcie formularza

Wybierz temat

Wybierz samochód

Wybierz miasto

Ikona zamknięcie formularza

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że Państwa dane pozyskane z powyższego formularza będą przetwarzane przez Auto Idea Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z siedzibą w Białymstoku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9 oraz jej następców prawnych, będącego Administratorem danych, w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu przesłania zamówionej oferty oraz w przypadku udzielenia poniższych zgód, na przesyłanie informacji handlowych wybranym kanałem i/lub Newslettera. Więcej na temat przetwarzania Państwa danych osobowych można przeczytać w klauzuli informacyjnej.

Dodatkowo chcę otrzymywać bieżące informacje handlowe o produktach i usługach oferowanych przez Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone, w tym o akcjach promocyjnych, organizowanych wydarzeniach, jazdach próbnych (proszę zweryfikować) za pomocą: