Autoidea główne tło

Kariera

Specjalista ds. obsługi klienta

miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie zapisów do serwisu
  • Informacja o statusie naprawy
  • Doradztwo techniczne – eksploatacyjne
  • Koordynacja pomocy w przypadku awarii
  • Aktualizacja danych klientów i pojazdów
  • Follow up po naprawie
  • Przypomnienie o kończącym  się ubezpieczeniu, badaniu technicznym, gwarancji, wymiany opon

Wymagania:

  • Dobra dykcja
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet medyczny, program MultiSport
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres agata.kowalska@autoidea.mercedes-benz.pl.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dołącz do naszego zespołu

X
Załącz CV