Autoidea główne tło

Grand Prix Australii 2023

Zespół Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team wraca do gry! Pierwsze podium w tym sezonie oraz dobra forma wyśćigowa to bez wątpienia dowód na to, że zespół jest na dobrej drodze, by walczyć na torze z najlepszymi – nie tylko w przypadku potknięć rywali.

Nastawienie Toto Wolffa przed weekendem wyścigowym

Postęp, jaki zaobserwowaliśmy w Arabii Saudyjskiej, był zachęcający. Zmaksymalizowaliśmy pakiet, który mieliśmy i zdobyliśmy kilka solidnych punktów. Co ważniejsze, nadal uczymy się i rozumiemy więcej o W14 i naszym kierunku rozwoju. Wszyscy z powrotem w obu fabrykach ciężko pracowali, aby przełożyć te nauki na wyniki.

 

Oznaki, które widzimy w fabryce, są obiecujące. Musimy jednak iść krok po kroku i nie damy się ponieść emocjom, dopóki nie zobaczymy, jak osiągi przekładają się na czas okrążenia na torze. Rywalizacja za Red Bullem jest napięta, a małe marginesy mają duży wpływ na zdobywane punkty. Pozostaje znaczna luka do czołówki i ostatecznie to jest to, czego zamknięciem jesteśmy zainteresowani.

 

Czekamy na Australię. To kraj, który poważnie podchodzi do sportów motorowych i ma wspaniałe tradycje wyścigowe, a jego fani są pełni pasji. Albert Park to tor o wyjątkowych właściwościach, w związku z którymi będziemy musieli ciężko pracować, aby dostosować nasz bolid W14. Jak zawsze, postaramy się zmaksymalizować możliwości samochodu, którym dysponujemy, i zdobyć tyle punktów, na ile pozwala nasz obecny potencjał. Nie jesteśmy tam, gdzie byśmy chcieli – ale to nie powstrzyma nas od ścigania się i dawania z siebie wszystkiego.

Autoidea - media społecznościowe Autoidea facebook Autoidea instagram
Ikona zamknięcie formularza

Wybierz temat

Wybierz samochód

Wybierz miasto