Autoidea główne tło

Dofinansowanie do samochodów elektrycznych

Dofinansowanie do samochodów elektrycznych.

W niedzielę 26.06.2020 ruszył program dofinansowania na zakup elektrycznego samochodu osobowego. W ofercie Auto Idea mamy trzy modele, które zakwalifikowały się do dopłaty i są to:

– Smart EQ fort
– Smart EQ forfour
– Smart EQ fort cabrio

Wnioski można składać do końca lipca a maksymalna wartość dopłaty to 18750 zł. Objętych finansowaniem będzie 2000 samochodów, których wartość nie przekracza 125 000 zł brutto.

Chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z naszą infolinią 800200200.

Autoidea - media społecznościowe Autoidea facebook Autoidea instagram
Ikona zamknięcie formularza

Wybierz temat

Wybierz samochód

Wybierz miasto

Ikona zamknięcie formularza

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że Państwa dane pozyskane z powyższego formularza będą przetwarzane przez Auto Idea Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z siedzibą w Białymstoku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9 oraz jej następców prawnych, będącego Administratorem danych, w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu przesłania zamówionej oferty oraz w przypadku udzielenia poniższych zgód, na przesyłanie informacji handlowych wybranym kanałem i/lub Newslettera. Więcej na temat przetwarzania Państwa danych osobowych można przeczytać w klauzuli informacyjnej.

Dodatkowo chcę otrzymywać bieżące informacje handlowe o produktach i usługach oferowanych przez Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone, w tym o akcjach promocyjnych, organizowanych wydarzeniach, jazdach próbnych (proszę zweryfikować) za pomocą: