Autoidea główne tło

Człowiek Roku Miesięcznika „Dealer”

Znowu na scenie i przy pełnej sali. W trakcie 12. Kongresu Dealerów ogłoszono laureatów Nagród Rynku Dealerskiego 2021. Wyróżnienia personalne trafiły do Bogusława Kowalskiego, prezesa firmy Auto Idea.

Do ostatnich chwil toczyła się walka o tytuł Człowieka Roku Miesięcznika „Dealer”, którym ostatecznie został Bogusław Kowalski, szef firmy Auto Idea, która w trakcie pandemii notowała bardzo dobre wyniki finansowe i sprzedażowe, zapowiedziała dwie duże inwestycje obiektowe (Warszawa, Suwałki), a jej pracownicy – jako jedni z nielicznych w Polsce – mogli liczyć na regularne darmowe testy na koronawirusa przed II falą pandemii.

 Bogusław Kowalski, Auto Idea  otrzymał nagrodę za elastyczne i strategiczne myślenie biznesowe. Po zbyciu „ciężarówkowej” części przedsiębiorstwa Auto Idea ogłosiła dwie inwestycje w swoją „corową” działalność – stacje aut osobowych i dostawczych w Warszawie oraz Suwałkach. A dodatkowo za odpowiedzialność za ludzi: w okresie największego natężenia pandemii pracownicy dealera mieli dostęp do regularnych testów na koronawirusa (na miejscu i na koszt pracodawcy).

Autoidea - media społecznościowe Autoidea facebook Autoidea instagram
Ikona zamknięcie formularza

Wybierz temat

Wybierz samochód

Wybierz miasto

Ikona zamknięcie formularza

Zapytaj o ofertę

Informujemy, że Państwa dane pozyskane z powyższego formularza będą przetwarzane przez Auto Idea Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz z siedzibą w Białymstoku przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 9 oraz jej następców prawnych, będącego Administratorem danych, w rozumieniu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu przesłania zamówionej oferty oraz w przypadku udzielenia poniższych zgód, na przesyłanie informacji handlowych wybranym kanałem i/lub Newslettera. Więcej na temat przetwarzania Państwa danych osobowych można przeczytać w klauzuli informacyjnej.

Dodatkowo chcę otrzymywać bieżące informacje handlowe o produktach i usługach oferowanych przez Daimler AG i jej podmioty stowarzyszone, w tym o akcjach promocyjnych, organizowanych wydarzeniach, jazdach próbnych (proszę zweryfikować) za pomocą: